https://slot-dana.iainantasari.ac.id/ https://www.seasonart.org/cms/products/slot-thailand/
Projeksiyon Perdesinin Lideri
 

BEST VISION

Sektöre ilk adımlarımızı attığımız 2008 yılından itibaren, Teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarına önem vererek üretimlerini gerçekleştirdiğimiz Projeksiyon Perdesi, Projeksiyon Asansörü ve TV Lifti modellerimizi, 2014 yılından bu yana Best Vision markasıyla sunmaya başladık. Sadece bu alanda üretim yapan ve sektörde lider konumunda olan Best Vision markası olarak, özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürettiğimiz ürünler ile sektörde her zaman ilkleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Best Vision özellikle 350'' ve üstü ebatlarda motorlu ekran üretebilen dünyadaki yalnızca birkaç markadan biridir.

Uluslararası prestijli firmalardan, kaliteli kumaşlar temin ederek ürettiğimiz modellerimiz, tasarım ve kullanışlılığı ile sürekli tercih edilen ürünler olma yolunda ilerlemektedir. Best Vision olarak biz de bu güven karşısında, kurulduğumuz ilk günden beri kaliteli ürün ve güvenilir hizmet zeminiyle faaliyet göstermeye devam etmekteyiz.

Yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile üretim, ürün kalitesi ve müşteri desteği alanlarında her geçen gün daha da uzmanlaşan markamız, yurt içi müşterilerinin yanı sıra ihracat alanında özellikle Orta Doğu, İsrail ve Rusya pazarlarında da tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. 2019 Yılı itibarıyla uluslararası ticaret sitelerinden ve pazar yerlerinden alınan verilere göre, Best Vision Projeksiyon Perdesi, Projeksiyon Lifti ve Diğer ürünleri dünyada 28 ülkede önemli projelerde yer almaktadır.

Geleceğe yönelik yapacağı yatırımlar ile piyasayı yönlendiren, müşteri odaklı beklentilere en iyi şekilde yanıt veren, kolay erişilebilir bir marka olan Best Vision, iş azmi ve enerjisini sürekli yenileyerek çalışmalarına devam edecektir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın