Projeksiyon Perdesinin Lideri
 

BEST VISION

Sektöre ilk adımlarımızı attığımız 2008 yılından itibaren, teknoloji ve Ar-Ge yatırımlarına önem vererek üretimlerini gerçekleştirdiğimiz projeksiyon perdesi, projeksiyon asansörü ve tv lifti modellerimizi 2014 yılı itibari ile Best Vision markasıyla sunmaya başladık. Sadece bu alanda üretim yapan ve sektörde lider konumda olan şirketimiz Best Vision markamız ve Özel ihtiyaçlar doğrultusunda ürettiğimiz ürünler ile sektöründe her zaman ilkleri gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır, firmamız özellikle 350'' ve yukarı ebatlarında motorlu ekran üretebilen Dünya'da ki birkaç firmadan bir tanesidir.

Kurulduğumuz ilk günden itibaren kaliteli ürün ve güvenilir hizmet alt yapısı ile satışlarımıza devam ediyoruz.

Üretim Tesislerimiz de, dünya firmalarının kaliteli kumaşlarını kullanarak ürettiğimiz modeller dizayn ve kullanışlılığı ile sürekli tercih edilen bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile ürünlerin üretim ve ihracatı konusunda her geçen gün uzmanlaşan firmamız yurt içi satışlarının yanında yurt dışı satışlarıyla da özellikle Orta Doğu, İsrail ve Rusya pazarında da tercih edilen bir marka olmaya başlamıştır, 2019 itibarıyle uluslararası ticaret sitelerinden alınan verilere göre Best Vision markası Dünya'da 28 ülkede önemli projelerde kullanılmaktadır.

Firmamız İleriye dönük yapacağı yatırımlar ile piyasayı yönlendiren, müşteri odaklı beklentilere yanıt veren, kolay erişilebilir, iş azmi ve enerjisini sürekli yenileyerek çalışmalarına devam edecektir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın